آیا انزلی میزبان دیدار پرسپولیس_سپاهان خواهد شد

15 ارديبهشت 1401
نویسنده:  

تیم فوتبال پرسپولیس با رای کمیته انضباطی بازی رفت و برگشت خود مقابل سپاهان را باید در زمین بی طرف برگزار کند که در همین رابطه بازی رفت این دو تیم به میزبانی سپاهان و در شهر اراک برگزار شد.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان در بازی برگشت ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد را معرفی کرده بود اما از آنجایی که مسئولان این ورزشگاه اعلام کردند در صورتی که تماشاگران برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیایند از انجام این میزبانی برای این بازی حساس معذورخواهد بود به نظر می‌رسد تصمیم دیگری در این باره لحاظ شود.

این در حالی است که ورزشگاه ثامن شهر مشهد چمن مناسبی ندارد و پرسپولیسی‌ها قصد ندارند در این ورزشگاه به میدان بروند. در این صورت به نظر می‌رسد میزبانی شهر مشهد از پرسپولیسی‌ها برای بازی با سپاهان منتفی خواهد بود.

در همین رابطه باشگاه پرسپولیس پیش از تعطیلات عید سعید فطر نامه‌ای به سازمان لیگ نوشت و خواستار مشخص شدن محل میزبانی از بازی با سپاهان شد. در صورتی که به هر دلیل شهر مشهد میزبان این بازی نشود گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها به جز شهر مشهد گزینه‌های دیگری هم برای میزبانی از سپاهان دارند.

ورزشگاه انزلی که در این فصل از سال چمن مناسبی دارد یکی از گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای میزبانی از سپاهان خواهد بود. از طرف دیگر ورزشگاه انقلاب کرج هم یکی دیگر از گزینه‌های پرسپولیسی‌هاست اما شاید به دلیل حضور تماشاگران برای این بازی، اجازه برگزاری بازی در این ورزشگاه داده نشود. همچنین ورزشگاه‌های سیرجان و اراک هم از دیگر گزینه‌های باشگاه پرسپولیس برای میزبانی در این بازی حساس و مهم خواهد بود.

البته در نهایت باید دید اجازه ورود تماشاگران برای تماشای این بازی صادر خواهد شد یا اینکه تصمیم دیگری درباره این بازی لحاظ خواهد شد. (افکار نیوز)

تحریریه سیاست گستر

تحریریه خبر پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر رسانه‌­ای مستقل، با هدف انتشار اخبار و تحلیل­­‌های مفید مرتبط با رخداد‌های مهم روز ایران و جهان است. پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر مجوز خود را از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت : 79142  در تاریخ : 1395/12/16 اخذ نموده است .

هدف اصلی «سیاست گستر» تمرکز بر مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه است . البته بدون آن که از ابعاد دیگر غفلت کند یا اخبار حوزه­‌های دیگر (بین‌­الملل، هنری، ورزشی، حوادث و ...) را نادیده بگیرد. انعکاس و تحلیل درست اخبار بدور از سلایق شخصی و جهت گیری سیاسی خاص و در اولویت قرار دادن مباحث تخصصی و کارشناسی . دوری از انتشار شایعات و اخبار فیک ، همچنین خبرهای دارای منابع ناموثق . انعکاس دردهای جامعه و مشکلات مردم پلی محکم و بی طرف بین مردم و مسئولسین (مشکلات مردم را برای مسئولین منعکس نموده و متقابلا جواب مسئولین را به سمع و نظر مردم می رسانیم). تلاش برای ایجاد فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر دربارهٔ اخبار، تحلیل‌ها و موضوعات روز بالابردن سواد سیاسی جامعه

وبگاه: www.instagram.com/siasatgostarofficial/

نظر شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

لوگو سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر با مجوز رسمی از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای شماره ثبت : 79142  به تاریخ : 1395/12/16

آدرس اینترنتی : www.siasatgostar.ir

آدرس ایمیل : info@siasatgostar.ir

تماس با سردبیر : 09385386207

بیشترین نظرات

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن