با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

وضعیت هوای کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی : کارشناس هواشناسی: این هفته در بیشتر مناطق کشور روند افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.

سرقت ها در گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ رئیس پلیس پیشگیری گیلان با اشاره به انجام ۷۰ مورد سرقت از منازل در این استان طی دو ماه گذشته، گفت: ۱۸ درصدی سرقت های گیلان مربوط به منازل مسکونی است.

ارسلان زارع

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی؛ از تعامل سازنده، نقش موثر و همکاری صمیمانه استاندار گیلان با نزاجا در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.

غفلت از قشر زحمتکش جامعه

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سیدنیما مجتبایی : سال هاست که امیدواریم وضعیت اقتصاد کشور بهبود یافته و این بهبود اقتصادی جدا از آمار و ارقام  بر روی سفره های مردم نیز لمس شود ولی متاسفانه هر روزی که می گذرد حسرت روز گذشته را می خوریم .

هواشناسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : مدیرکل هواشناسی گیلان از تداوم ابرناکی هوای استان تا اواسط این هفته خبر داد و گفت: شرایط برای انجام فعالیت‌های دریایی مناسب نیست.

نماینده ولی فقیه در گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه دولت و مجلس سیاسی‌کاری را کنار بگذارند و برای رفع معضلات مردم همگرایی و وحدت داشته باشند، یادآور شد: مردم از گرانی‌ها و وضعیت موجود نگرانند.

فهیمه فتحی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | یاداشت ومقالات : مجلس دهم باهمه فراز و نشیب هایش به پایان رسید و از هفتم خرداد نود و نه مجلس یازدهم که ترکیب بیشتر اعضای آن را اصولگرایان تشکیل می دهند با ۲۷۶ نماینده شروع به کار خواهد کرد. در این مجلس هم اصولگرایان‌سنتی و هم نو اصولگرایان و هم اعضای منتسب به جبهه پایداری حضور دارند، مجلسی که اگرچه در ابتدای امر ادعای وحدت و یکپارچگی داشتند و مدعی بودند که هدف غایی شان دفاع تمام قد از حقوق مردم است و انگیزه شان برای راهی شدن به بهارستان را فقط دفاع از حقوق مردم عنوان‌می کردند ، اما در ابتدای امر شاهد انشقاق و اختلاف و رقابت عظیم شان در بحث ریاست مجلس بودیم، یارانی که در ابتدای امر در لابی های سیاسی حرف از قرار و مدار رفاقت گونه و از جنس اتحاد می زدند اما در پشت پرده، بحث همان بحث جنگ قدرت بود و بر سر تکیه زدن بر صندلی ریاست بهارستان نسبت بهم رقابت شدیدی را آغاز کرده بودند.

احمدرمضانپورنرگسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : دکتر احمد رمضانپور نرگسی رییس شورای اصلاح طلبان گیلان، انتخاب اول مردم رشت در شورا و نماینده ی ادوار مجلس شورای اسلامی به مناسبت دوم خرداد پیامی صادر کرد .

سیدنیمامجتبایی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سیدنیما مجتبایی : اول هر سال مقام معظم رهبری نامی برای آن سال انتخاب می کنند و کلیه ی دستگاه های اجرایی کشور فعالیت های خود را در مسیر این نام گذاری هدف گذاری می نمایند . کمی دقت کنید متوجه می شوید که این نام گذاری ها چقدر بامسما و کارشناسی شده هستند و همگی در راستای نیاز جامعه در آن مقطع خاص و با اشراف به نیازهای روز کشور انتخاب شده اند .