با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

علت واژگونی اتوبوس زائران عراقی در دست بررسی است+ عکس

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :رئیس پلیس راه لرستان گفت: علت حادثه واژگونی اتوبوس زائران عراقی که در پی آن 39 نفر از 45 سرنشین مصدوم شدند، در دست بررسی است.

الزام استفاده از کارت سوخت از ۲۲ مردادماه
پایگاه خبری  تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۲ مردادماه الزامی می‌شود؛ موضوعی که بسیاری از کارشناسان معتقدند می‌تواند سدی در مقابل قاچاق سوخت باشد و با اجرای آن می‌توان وضعیت بنزین در ایران را تا حد زیادی سر و سامان داد.
یک خطای محاسباتی در ماجرای پارک

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی:بنا بر آنچه سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی گفته است از ماموری که چندی پیش در پارک پلیس تهرانپارس با دختری نوجوان درگیر شده بود تقدیر شد. این اتفاق که به دلیل برخورد خشونت‌آمیز پلیس و همینطور نبود مامور زن در صحنه سبب اعتراض بسیاری شده بود بهانه‌ای است تا به این پرسش بیندیشیم که ریشه چنین تقدیری از آن مامور چیست و‌ آیا فرماندهان ارشد ناجا نسبت به واکنش منفی که چنین رخدادهایی برمی‌انگیزد بی خبر هستند؟!

اولیایی: استقلال ترامپ را شکست داد

تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: مشکل پروپئیچ در شرایطی حل شد که رئیس جمهوری آمریکا به رئیس فیفا گفته بود به دلیل تحریم ها حق ندارند یک دلار هم به فوتبال ایران بدهند اما استقلال، دونالد ترامپ را شکست داد.

استقرار نیرو، جنگنده‌ و سامانه‌های موشکی آمریکا در عربستان شروع شد

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل :ارتش آمریکا استقرار صدها سرباز، جنگنده و سامانه‌های موشکی در پایگاه شاهزاده سلطان در نزدیکی ریاض را بعد از موافقت پادشاه سعودی با استقبال از نیروهای آمریکایی در عربستان شروع کرد. این گام از ترس تقابل نظامی در سایه تنش‌های روزافزون میان تهران و آمریکا و حملات مداوم انصارالله برداشته شده است.

چشم امید ایتالیایی‌ها به تجارت با ایران

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:تهران- ایرنا- تاجران سرزمین سزار که پنجمین کشور پرجمعیت اروپا را تشکیل می‌دهند، هنوز چشم امید به فعالیت تجاری با ایران دارند و زیرچشمی فرصت‌های آن را می‌پایند؛ همان ایتالیایی‌هایی که برای داد و ستد با ایران منتظر رفع کامل تحریم‌ها نماندند و با امضای قراردادهای متعدد برای تجارت با ایران پیش‌قدم شدند.

ردپای مافیا در انحرافات ارزی بازار دارو / هیچ واردکننده‌ای احضار نشده است

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی:به دنبال طرح مباحثی مبنی بر تخلف و انحرافات ارزی در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو ضمن اشاره به پروسه واردات دارو به کشور، تاکید کرد که در این پروسه امکان تخلف، تقلب، گرانفروشی و ورود دارو به بازار سیاه وجود ندارد، مگر اینکه یک کار مافیایی انجام شود.

بیابان لوت سه سال پس از جهانی شدن

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :بیرجند - ایرنا - سه سال از جهانی شدن بیابان لوت که هفت هزار سال فرهنگ و تمدن بشری را در خود جای داده، گذشت و این تاریخ نویدبخش فرا رسیدن زمانی است که انتظار می‌رود تحولی در جذب گردشگری و اقتصاد جوامع محلی اطراف این بیابان حاصل شود.

سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:معاون کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که در حوزه فروش خودروهای وارداتی، پیش‌فروشی پس از ممنوعیت واردات خودرو در تیر ماه سال گذشته صورت نگرفته است.