با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایش و تب سنجی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به شناسایی ۲۵ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی ورودی و خروجی این استان از انتقال ۱۰ نفر از آنها به مراکز درمانی خبر داد.


به گزارش سیاست گستر ، مهدی ولی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پایش و تب سنجی ۳۱۷ هزار و ۷۶۵ نفر در مبادی ورودی و خروجی استان گیلان، اظهار کرد: در این پایش ها ۲۵ نفر با علائم مشکوک به کرونا شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه از این تعداد بعد از بررسی‌های انجام شده ۱۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند، افزود: نیروهای امدادی و ستادی جمعیت هلال احمر در ۱۰ نقطه استان گیلان در قالب طرح سنجش سلامت و دادن هشدارهای لازم مشارکت می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در ادامه با اشاره به بهره مندی ۷۱ هزار و ۷۶۰ نفر از خدمات این جمعیت، گفت: در این راستا ۶۴ هزار و ۷۲۷ عدد ماسک، ۱۲ هزار و ۶۳۶ جفت دستکش، ۳۹۷۶ عدد ژل و مایع ضدعفونی و ۳۰۰ دست گان بیمارستانی از سوی جمعیت هلال احمر توزیع شده است.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد