با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : صبح روز پنج شنبه آیین افتتاح خانه احزاب استان گیلان برگزار شد .

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : دکتر سهیلا مدارایی دبیر خانه ی احزاب گیلان و دبیر کل حزب مشارکتهای مردمی استان گیلان عصر امروز تکذیبه ای به تحریریه ی سیاست گستر ارسال نمود .

وزیر خارجه انگلیس

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل : در پی حمله انتقام‌جویانه ایران به پایگاه نظامی آمریکا، وزیر امورخارجه انگلیس در اظهاراتی خصمانه و در حمایت از آمریکای متجاوز ضمن محکوم کردن این حمله، تنها از ایران خواست که تنش‌ها را کاهش دهد.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل : در حالی که شبکه اسکای نیوز گزارش داد، پهپادها و بالگردها بر فراز آسمان بغداد به طور گسترده به پرواز درآمده‌اند، خبرنگار المیادین در بغداد گفت، گروه‌های مقاومت عراق به حالت آماده باش درآمدند.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ حوالی ساعت شش امروز بود که یک دستگاه هواپیمای ۷۳۷ تنها شش دقیقه بعد از بلندشدن از باند فرودگاه امام خمینی(ره) با ۱۷۶ خدمه و مسافر در محدوده شاهد شهر سقوط کرد.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی  : بامداد امروز نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی پاسخ داد.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :  همزمان با شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، حزب اراده ملت گیلان ، شهادت این مجاهد راستین را تبریک و تسلیت گفته و جنایت آمریکا در به شهادت رساندن قهرمان مبارزه با تروریسم را محکوم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :  در پی شهادت سردار سلیمانی ، شورای اصلاح طلبان استان گیلان طی پیامی شهادت این سردار دلیر کشورمان را تسلیت گفت .