چاپ کردن این صفحه

دستگیری اعضای کلاهبرداری سربزنگاه در خمام

18 ارديبهشت 1401
نویسنده:  

فرمانده انتظامی شهرستان خمام از دستگیری اعضای یک گروه کلاهبرداری که با تماس تلفنی از شهروندان درخواست کمک می‌کردند خبر داد.

سرهنگ شریف رحیمی گفت:ماموران پلیس با دریافت خبری مبنی بر اینکه ۳ نفر با حضور در بازار طلا فروشان شهرستان خمام قصد فروش مقدار زیادی طلا، سکه و ارز زیر قیمت را دارند، متهمان را سر بزنگاه در حین فروش طلا دستگیر کردند.


وی با اشاره به اینکه پس بررسی صورت گرفته و تحقیقات از این افراد مشخص شد، آن‌ها با ترفند درخواست کمک از مردم به صورت تلفنی، ۸ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده‌اند افزود: متهمان ۲۸، ۲۹ و ۳۲ ساله وجوه دریافتی از مردم را پس از انتقال به کارت‌های عابر جعلی صرف خرید سکه و طلا، ارز می‌کردند.


این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان که یک زن و ۲ مرد سابقه‌دار هستند با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ رحیمی از مردم خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت مجرمانه، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

تحریریه سیاست گستر

تحریریه خبر پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر رسانه‌­ای مستقل، با هدف انتشار اخبار و تحلیل­­‌های مفید مرتبط با رخداد‌های مهم روز ایران و جهان است. پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر مجوز خود را از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت : 79142  در تاریخ : 1395/12/16 اخذ نموده است .

هدف اصلی «سیاست گستر» تمرکز بر مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه است . البته بدون آن که از ابعاد دیگر غفلت کند یا اخبار حوزه­‌های دیگر (بین‌­الملل، هنری، ورزشی، حوادث و ...) را نادیده بگیرد. انعکاس و تحلیل درست اخبار بدور از سلایق شخصی و جهت گیری سیاسی خاص و در اولویت قرار دادن مباحث تخصصی و کارشناسی . دوری از انتشار شایعات و اخبار فیک ، همچنین خبرهای دارای منابع ناموثق . انعکاس دردهای جامعه و مشکلات مردم پلی محکم و بی طرف بین مردم و مسئولسین (مشکلات مردم را برای مسئولین منعکس نموده و متقابلا جواب مسئولین را به سمع و نظر مردم می رسانیم). تلاش برای ایجاد فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر دربارهٔ اخبار، تحلیل‌ها و موضوعات روز بالابردن سواد سیاسی جامعه

وبگاه: www.instagram.com/siasatgostarofficial/

آخرین‌ها از تحریریه سیاست گستر

موارد مرتبط

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن