ترافیک سنگین در محور رودبار به قزوین/ ورود ۲۶۹ هزار خودرو به گیلان

15 ارديبهشت 1401
نویسنده:  

رئیس پلیس راه گیلان از وجود ترافیک سنگین در محور رودبار به قزوین خبر داد و عنوان داشت : از اوایل صبح روز چهارشنبه شاهد خروج تدریجی مسافران از استان گیلان با پایان یافتن تعطیلات هستیم.

سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خروج مسافران از جاده‌های استان در حال انجام است، اظهار کرد: با شروع تعطیلات عید فطر، مسافران بسیاری به استان گیلان سفر کردند که اکنون با نزدیک شدن با روزهای پایانی تعطیلات در حال خروج از این استان هستند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان افزود: بر اساس آخرین مشاهدات در ساعات ابتدایی و پایانی شب گذشته ترافیک در محور رشت - لنگرود پرحجم اما روان بوده است.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره بر عدم وجود ترافیک در دیگر محورهای مواصلاتی گیلان گفت: به جز محور رشت- انزلی به ویژه در محدوده منطقه آزاد که ترافیک روان در جریان است مابقی محورهای ارتباطی گیلان مشکل ترافیکی گزارش نشده است.

به گفته صفاری ترافیک در جاده‌های رشت – لنگرود و رشت – بندرانزلی در دو مسیر رفت و برگشت، متراکم، اما روان گزارش شده و در دیگر جاده‌های استان مشکل خاصی وجود ندارد.

وی از وجود ترافیک در محور رودبار به قزوین خبر داد و بیان کرد: از صبح روز چهارشنبه شاهد خروج تدریجی مسافران از استان گیلان با پایان یافتن تعطیلات هستیم.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه در سه روز گذشته بیش از ۲۰۰ هزار خودرو وارد استان گیلان شدند، تصریح کرد: در ۷۲ ساعت گذشته ۲۶۹ هزار خودرو وارد استان گیلان شدند که به نسبت ه سال گذشته با رشد ۲۰۶ در این حوزه مواجه شدیم که ۵۷ درصد ورودی‌های استان گیلان از محور قزوین - رشت بوده است.(فارس)

نظر بدهید 84  بازدیدها
تحریریه سیاست گستر

تحریریه خبر پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر رسانه‌­ای مستقل، با هدف انتشار اخبار و تحلیل­­‌های مفید مرتبط با رخداد‌های مهم روز ایران و جهان است. پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر مجوز خود را از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت : 79142  در تاریخ : 1395/12/16 اخذ نموده است .

هدف اصلی «سیاست گستر» تمرکز بر مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه است . البته بدون آن که از ابعاد دیگر غفلت کند یا اخبار حوزه­‌های دیگر (بین‌­الملل، هنری، ورزشی، حوادث و ...) را نادیده بگیرد. انعکاس و تحلیل درست اخبار بدور از سلایق شخصی و جهت گیری سیاسی خاص و در اولویت قرار دادن مباحث تخصصی و کارشناسی . دوری از انتشار شایعات و اخبار فیک ، همچنین خبرهای دارای منابع ناموثق . انعکاس دردهای جامعه و مشکلات مردم پلی محکم و بی طرف بین مردم و مسئولسین (مشکلات مردم را برای مسئولین منعکس نموده و متقابلا جواب مسئولین را به سمع و نظر مردم می رسانیم). تلاش برای ایجاد فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر دربارهٔ اخبار، تحلیل‌ها و موضوعات روز بالابردن سواد سیاسی جامعه

وبگاه: www.instagram.com/siasatgostarofficial/

نظر شما

لوگو سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر با مجوز رسمی از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای شماره ثبت : 79142  به تاریخ : 1395/12/16

آدرس اینترنتی : www.siasatgostar.ir

آدرس ایمیل : info@siasatgostar.ir

تماس با سردبیر : 09385386207

بیشترین نظرات

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن