با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سرمربی اسبق گیلانی تیم ملی کیک بوکسینگ

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی : سید مصطفی رضازاده سرمربی اسبق تیم ملی کیک بوکسینگ موی تای کشور ، امروز بر اثر سانحه ی تصادف در جاده رستم آباد - رشت ، جان باخت وی هنگام کمک به راننده ی یک دستگاه خودروی نیسان واژگون شده با یک خودروی نیسان دیگر برخورد کرد که این برخورد منجر به فوت وی شد.


به گزارش سیاست گستر ، مراسم تشییع پیکر و خاکسپاری این ورزشکار گیلانی از ساعت 9.30 صبح فردا در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می گردد .

 

مرحوم سید مصطفی رضازاده ، نخستین کاپیتان تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان بود که عناوین متعدد آسیایی و جهانی را در کارنامه ی پر افتخار خود به عنوان ورزشکار و مربی داشت . مدال طلای مسابقات جهانی اتریش به عنوان ورزشکار و مدال نقره ی قهرمانی آسیا به عنوان مربی از مهمترین عناوین این مرحوم می باشد .

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر این ضایعه ی دردناک را به جامعه ی ورزشی کشور و مردم شریف گیلان خاصه خانواده ی آن مرحوم تسلیت عرض می نماید .

 

روحش شاد ، یادش گرامی

 

 

سیاست گستر

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد