با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مدیرعامل شرکت پیشروتاب

این قسمت : قهرمانان عرصه ی تولید (قسمت اول)

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی : این روزها پزشکان ، پرستاران و کلیه ی کادر درمان و خدمات بیمارستان ها در خط مقدم مقابله با این اپیدمی هستند و قهرمانان اصلی این دوران محسوب می شوند .


به گزارش سیاست گستر ، ولی هستند کسانی در صنوف مختلف که در این شرایط سخت بیکار ننشسته و در حد توان خود کارهای کوچک و بزرگ  و تاثیرگذاری انجام داده اند .


سیاست گستر بر آن شده این عزیزان را شناسایی و به مردم معرفی کند .


زین پس سعی می کنیم هفته ای دو تا سه قهرمان را در صنوف مختلف شناسایی و به مخاطبین فهیم سیاست گستر معرفی نماییم و در این راه بر روی کمک شما عزیزان نیز حساب باز می کنیم .


مهندس کاظم مادرشاهی مدیر عامل محترم شرکت پیشروتاب (گروه صنعتی دکتر برق لامع) یکی از قهرمانان بخش تولید و صنعت استان می باشد .


این مدیر خوش فکر و جوان که چندی پیش به عنوان کارآفرین نمونه نیز انتخاب و معرفی شد در این شرایط حساس کار معمول شرکت خود را به اندازه ی قابل ملاحظه ای کاهش داد و نیرو و سرمایه ی خود را جهت تولید ماسک آنتی باکتریال صرف کرد .


این مدیر جوان پس از اینکه متوجه شد کشور از کمبود ماسک رنج می برد با حوله های تولیدی خود شروع به تولید ماسک کرد و همزمان با تشکیل دپارتمان نانو و تحقیق و بررسی  در این امر موفق شد ماسک های تولیدی خود را به نانو ذرات نقره آغشته کند که همین امر هم سبب بالا بردن ایمنی ماسک ها  شد و هم  ماسک ها را از حالت یک بار مصرف در آورده و به تایید وزارت بهداشت تا بیش از 12 بار قابل شستشو می باشند و نانو ذرات آن از بین نمی رود .


شرکت پیشروتاب جهت رسیدن به این تکنولوژی هزینه ی قابل توجهی متقبل شد در کنار صرف زمان و نیروی انسانی و قاطعانه تا رسیدن به هدف نهایی بدون وقفه پیش رفت .
جا دارد در اینجا از این مدیر جوان و خوشفکر تقدیر و تشکری ویژه داشته باشیم .


به داشتن چنین مدیرانی در بخش تولید و صنعت استان افتخار می کنیم و به خود می بالیم .


دوستان عزیز اگر در عرصه ی تولید و صنعت ، همچنین در عرصه های دیگر قهرمانانی را می شناسید به ما معرفی کنید .

 

انتهای پیام

 

 

اختصاصی سیاست گستر

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد