با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی : عضواصلاح طلب شورای شهرتهران با تأکید بر اینکه اصلاح طلبان با یک لیست واحد وارد می شوند خاطر نشان کرد:ما به دنبال ارائه لیست هستیم اما ممکن است برخی ازکاندیداها به صورت انفرادی خودشان برای انتخابات بیایند؛اما قطعا اصلاح طلبان یک لیست ارائه خواهندداد.


به گزارش سیاست گستر ، محسن سرخو یکی از اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران در خصوص برگزاری جلسات انتخاباتی اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران اظهار داشت: هنوز جلسات به شکل صرفاً انتخاباتی میان اصلاح طلبان برای شورای شهر تشکیل نشده است.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری برای انتخابات از الان زود است گفت: تا کنون استارت انتخابات شورای شهر تهران برای اصلاح طلبان به شکلی که رسانه ها مدعی می شوند نخورده است.

این عضو اصلاح طلب در شورای شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه ماه های آخر این دوره از شورای شهر است، اکثراً به دنبال تکمیل کارهای نیمه تمام و عقب مانده در شورا هستند؛ برخی از کارهای اجرایی که تا کنون به پایان نرسیده باید در این زمان باقی مانده به پایان برسد.

سرخو با اشاره به این موضوع که تلاش اعضا بر اتمام کارهای عقب مانده خود است فارغ از اینکه در دوره بعدی دوباره انتخاب شوند یا نه، خاطر نشان کرد: هنوز مشخص نیست که چه کسانی کاندیدا می شوند یا نه اما تعداد کاندیداها زیاد باشد و ضرورتی به حضور ما نباشد، کاندیدا نخواهم شد.

وی با تأکید بر اینکه اصلاح طلبان با یک لیست واحد وارد می شوند خاطر نشان کرد: ما به دنبال ارائه لیست هستیم اما ممکن است برخی از کاندیداها به صورت انفرادی خودشان برای انتخابات بیایند؛ اما قطعا اصلاح طلبان یک لیست ارائه خواهند داد.


راه دانا

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد