با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

تابستان گلستان همچنان معتدل

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از پیش بینی وقوع بارش های پراکنده در استان طی امروز و فردا خبرداد.


به گزارش سیاست گستر ،محمدرضا رحمان نیا در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: در طول روز گذشته جو نسبتا آرامی را در مناطق مختلف استان داشتیم اما از شب گذشته با ریزش هوای خنک و مرطوب به استان شاهد افزایش ابر در بخش های مختلف بودیم.

وی گفت: از بامداد امروز بارش های پراکنده را بویژه در مناطق کوهپایه ای استان داریم، افزود: امروز و فردا با تقویت جریانات شمالی، در بیشتر ساعات آسمان استان نیمه ابری تا ابری و در برخی از ساعات همراه با بارش های پراکنده در مناطق مختلف خواهد بود.

رحمان نیا با اشاره به اینکه بارش ها در این مدت قابل توجه نخواهد بود، افزود: امروز و فردا تغییر دمایی چندانی را نسبت به دیروز نخواهیم داشت.

رحمان نیا خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود در گرمترین ساعت امروز، مراوه تپه با دمای 35 درجه سلسیوس گرمترین شهر استان باشد، همچنین بیشینه دما در گرگان مرکز استان به 32 درجه برسد.

 

 

اپراتور:فاطمه پورغلامی

ایسنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد