با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

هواشناسی خراسان رضوی هشدار سیلاب داد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی امروز 23 فروردین با صدور اخطاریه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها بر اثر وقوع بارشهای شدید در بیشتر نقاط این استان هشدار داد.


به گزارش سیاست گستر اداره کل هواشناسی خراسان رضوی عصر جمعه در این اخطاریه اعلام کرد: تقویت هسته بارشی سامانه جوی ناپایدار در حال گسترش به این استان است و از اواخر وقت فردا شنبه 24 فروردین ماه باعث افزایش حجم بارش‌ به شکل رگبار و رعد و برق می شود.


بر این اساس در نواحی مستعد خراسان رضوی بارش تگرگ همراه با وزش باد شدید نیز پیش بینی می شود.


اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در چارچوب این اخطاریه همچنین پیش بینی کرد ایجاد رواناب، وقوع آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها در بیشتر مناطق استان از اوایل وقت روز یکشنبه 25 تا عصر سه شنبه 27 فروردین ماه جاری محتمل است.


اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: توجه به تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات احتمالی بر اثر وقوع بارشهای شدید در این مدت مورد تاکید است.

 

اپراتور:هادی درنگی

ایرنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد