با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

خانه احزاب گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : پس از ابلاغ دستور العمل اجرای طرح فاصله گذاری در راستای اقدامات گسترده و تلاش های صورت گرفته از سوی ستاد مبارزه با کرونا در کشور ، دکتر سهیلا مدارایی رییس خانه ی احزاب استان گیلان در همین رابطه پیامی منتشر کرد .


به گزارش سیاست گستر ، متن این پیام که برای تحریریه ی پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر ارسال شده بدین شرح است :

 

هو الشافی


قل ادعو الذین  زعمتم  من دونه فلایملکون  کشف الضر  عنکم و لا تحویلا فیا من یملک کشف الضر  عنا  و تحویله  اکشف  ما بی و فی الناس    

                                                                       
مردم شریف و نجیب گیلان و ایران   

     
ضمن تشکر و قدردانی از شما بزرگوارنی که تا کنون در خانه ماندید و با تمام مشکلات اقتصادی وکمبودها ساختید و کنار آمدید تا نه به خود ونه به جامعه ضرر برسانید.  


از آن دسته عزیزانیکه به یقین تعداد کمی صرفا بخاطر گردش و‌تعطیلات نوروزی سفر کردند و بیشتر بخاطر موارد ضروری بوده است تقاضا داریم با همراهی از طرح اجرایی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا با هشتک در خانه بمانیم به جهان نشان دهیم که ما فرزندان ایران زمین اگر چه در تحریم نا جوانمردانه گرفتاریم واگرچه با مشکلات اقتصادی و غیره ... مواجه هستیم ولی با دولت منتخب خود زمانیکه ببینیم تمام هم وغم  خودرا برای مردم کشور گذاشته اند  و با مردم شفاف  هستند با تمام وجود همراهی خواهیم نمود و برای جلوگیری از افرایش این بیماری تمام موارد بهداشت فردی و ‌عمومی را رعایت نموده و در خانه میمانیم .   

 

متاسفانه در پیک صعودی کرونا هستیم و هنوز منحنی افقی نشده امیدواریم واز خداوند بزرگ و مهربان خواهانیم که اولا ما مردم ایران را فراموش نکند و ثانیا به پزشکان و پرستاران و بیماران توان مقابله با این بلا را عطا فرمایند تا انشاا..بتوانیم هرچه زودتر مسیر منحنی را نزولی  کنیم .


 از فرشتگان سفیدپوشمان که به حق  قهرمانان کشورمان هستند با تمام وجود قدردانی و سپاسگزاری مینماییم ، همچنین ضمن تشکر وقدردانی از نماینده محترم دولت در استان و دست اندر کاران و همکاران محترمشان که با زحمات شبانه روزی خود ثابت نمودند همیشه در کنار مردم شریفمان هستند تقاضا و پیشنهاد داریم .

                   
  ۱- سه اصل مدیریت (کنترل -  نظارت - هدایت )  را  پیشه نموده ودراجرایی نمودن این طرح مصمم و محکم باشند تا مردم  عزیزمان بنگرند که تصمیمی که اتخاذ گردیده  در حال اجراست وبدون هیچ خدشه ای عمل خواهد شد و سپس نظارت در جذب بودجه وتسهیلات خاص بحران کرونا به گونه ای باشد که خروجی مثبت آن در جامعه مشهود گردد و سپس  در صورت مشاهده ضعفها و عدم مدیریت صحیح  در درجه اول هدایت  و در غیر اینصورت برخورد صورت گیرد.

                            

۲- رسیدگی و شناسایی  دقیق  افرادیکه مشاغل آزاد دارند ؛ نه جزء  طرح بیمه بیکاری هستند و نه بسته های حمایتی  شامل حالشان گردیده ،  مانند کارگران و کارمندان بخش خصوصی که در این ایام حتی حقوق نمیگیرند و بیمه هم نیستند و کارگران ساختمانی و دست فروشان که با مشکلات سخت معیشتی  مواجهند.

 

در انتها جا دارد که از برادران بزرگوار ارتش و سپاه و بسیج که دولت محترم را در این طرح  همراهی مینمایند تشکر و قدردانی نماییم.            

                              

با آرزوی سلامتی و سرافرازی. و سربلندی و سعادت مردم شریف کشورمان

خانه احزاب گیلان

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد